SIKÇA SORULAN SORULAR ?

Malzeme dahil fiyat talebinde bulunursanız Evet sitemizde gördüğünüz ya da evinizi incelerken verdiğimiz fiyatlarımıza boya, malzeme ve işçilik hizmeti bedeli dahildir. 

1+0 – 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 gibi daire tipi boya ve badana çalışmalarımız tek bir günde profesyonel ekibimizce tamamlanmaktadır. Çok odalı, çok katlı çalışmalarımızda yine kalabalık ekip çalışması ile tek günde çalışmayı tamamlayabilir ya da 2 güne çalışmayı bölebiliriz.

Firmamız Türkiye ve dünyanın en çok tercih edilen, ev şekli ve duvarların durumuna göre sizlere en uygun boya markasını sunacaktır.

Boya işi mutluluk işidir. Mutlu olacağınız, kendinizi huzurlu bir ortamda bulacağınız, tamamen sizin seçiminiz renklerde çalışabiliriz. Farklı renkler tercih edilirse fiyatta değişiklik olabilir.Müşteri temsilcimiz size net fiyatı inceledikten sonra verecektir.

Bizler boya ve badana hizmetini meslek edinmiş, bu alanda profesyonel ekip kurmuş, bu alanda şirketleşmiş ve yatırımlar gerçekleştirmiş bir firmayız. Her biri alanında uzman ve profesyonel personelimiz ile her gün birden fazla projeyi tamamlıyoruz. Bu anlamda maliyetlerimizi minimize etme şansımız oluyor. Bu da sizlere indirimli fiyat olarak dönüyor.

Bu tamamen boyanacak yüzeyin boya geçmişi ile alakalı bir durumdur. Firmamız her iki boya türünde de profesyonel hizmet sunmaktadır. 

Evet firmamız müşterilerine boya ve badana hizmeti dışında, tadilat ve dekorasyon, dış cephe kaplama, alçı ve alçıpan çalışmaları, çatı ve seramik, fayans çalışmaları hizmeti sunmaktadır.

Evet İstanbul içinde tüm ilçelere hizmet veriyoruz. 

Tüm ev, ofis, ve özel çalışma gerektiren projeleri üstlenebiliyor ve başarı ile sonlandırıp teslim ediyoruz. İster tek daire ya da ofisiniz olsun, ister yüzlerce daire ve ofisten oluşan projeniz olsun bizler sizlere hizmet vermeye hazırız. 

İş bitmeden kapora dahi almıyor iş bitiminde ücreti elden veya banka havalesi veya kredi kartı taksitlendirmesi ile yapabilirsiniz.

Evet , Kapı  adet başı  boyama  50 TL; Petek ve pencere  boyama adet başı 25 TL'dir. Yaz aylarına özel % 60 indirimli fiyatlardır. 

Hayır almıyoruz.Verilen fiyatlar sadece  işçilik fiyatlarıdır.Ekstra bir çalışma var ise makul bir şekilde ek olarak ücretlendirilir.

Hayır.Kesinlikle kahvaltı verme zorunluluğunuz yoktur.Çalışanlar kahvaltılarını kendi imkanlarıyla yaparlar.Öğlen yemeği ise siz değerli müşterilerimizin isteğine bağlıdır.Herhangi bir şekilde yükümlülüğünüz yoktur.

Bu tür reklamları bir çok firma tanıtım reklamlarında görüyorsunuzdur.Boya öncesi iş yeri veya dairenizde kalekim tamiri , alçı veya astar uygulaması ihtiyaçları olabilir.Bu tür durumlarda boya badana işleminin 1 günden fazla sürmesi söz konusu olabilir.Eğer daire veya iş yeriniz  bu şekil tahribatlı değilse , tabiki 1 günde boya badana işlemi yapılmaktadır.

Sizlerinde takdir edeceği gibi sabah erkenden işlemlerin başlayabilmesi için çalışanlar yola çıkmaktadır.Sizlerin istediği markayı her zaman temin etmek mümkün olmayabilir.Ama tüm uygulamalarda sadece kaliteli ve marka ürünler kullanılmaktadır.İllaki şu marka istiyorum diye bir takıntınız varsa tabiki sonuç olarak sizin  istediğiniz marka malzeme kullanımı yapılacaktır :)

Telefon,Whatsapp vb iletişim yollarıyla(video veya fotoğraf gönderimiyle) anlaşma sağlandığında sizlerden hiç bir şekilde ücret talep etmeden keşif hizmetini uygulamaktayız.Gerekli görüldüğü takdirde yoğunluğa göre yüzyüze keşifte yapılır.

Malzeme dahil antlaşma sağlanırsa ,Hizmetten kaynaklanan veya malzemenin kalitesiz olmasından kaynaklı  ( ki kalitesiz malzeme kullanılmaz ) tahribatlara bizim tarafımızdan müdahele edilmektedir ve garanti tabiki vardır.Ama müşteri , kullanıcı tarafından gerçekleşen hatalar ve deformasyonlar garanti kapsamına girmemektedir.

Bizler iş bitmeden ücret almıyoruz.Lütfen iş bittikten sonra personel ayrılmadan işinizi iyice kontrol edip ödemeyi yapınız.Bunun dışında tabiki iş yoğunluğuna göre eksik iş giderilir.Ama sizden ricamız iki tarafında mağdur olmaması için işinizi iyice kontrol edip ödemenizi yapınız.Aradan hafta ay geçtikten sonra kapının şu kenarı , duvarın şu kısmı boyasız kalmış diye aramak yerine lütfen personel ayrılmadan iyice kontrol ediniz.

Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
+90 545 542 05 93