SIKÇA SORULAN SORULAR ?

Evet sitemizde gördüğünüz ya da evinizi incelerken verdiğimiz fiyatlarımıza boya, malzeme ve işçilik hizmeti bedeli dahildir. 

1+0 – 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 gibi daire tipi boya ve badana çalışmalarımız tek bir günde profesyonel ekibimizce tamamlanmaktadır. Çok odalı, çok katlı çalışmalarımızda yine kalabalık ekip çalışması ile tek günde çalışmayı tamamlayabilir ya da 2 güne çalışmayı bölebiliriz.

Firmamız Türkiye ve dünyanın en çok tercih edilen, ev şekli ve duvarların durumuna göre sizlere en uygun boya markasını sunacaktır.

Boya işi mutluluk işidir. Mutlu olacağınız, kendinizi huzurlu bir ortamda bulacağınız, tamamen sizin seçiminiz renklerde çalışabiliriz. Farklı renkler tercih edilirse fiyatta değişiklik olabilir.Müşteri temsilcimiz size net fiyatı inceledikten sonra verecektir.

Bizler boya ve badana hizmetini meslek edinmiş, bu alanda profesyonel ekip kurmuş, bu alanda şirketleşmiş ve yatırımlar gerçekleştirmiş bir firmayız. Her biri alanında uzman ve profesyonel personelimiz ile her gün birden fazla projeyi tamamlıyoruz. Bu anlamda maliyetlerimizi minimize etme şansımız oluyor. Bu da sizlere indirimli fiyat olarak dönüyor.

Bu tamamen boyanacak yüzeyin boya geçmişi ile alakalı bir durumdur. Firmamız her iki boya türünde de profesyonel hizmet sunmaktadır. 

Evet firmamız müşterilerine boya ve badana hizmeti dışında, tadilat ve dekorasyon, dış cephe kaplama, alçı ve alçıpan çalışmaları, çatı ve seramik, fayans çalışmaları hizmeti sunmaktadır.

Evet İstanbul içinde tüm ilçelere hizmet veriyoruz. 

Tüm ev, ofis, ve özel çalışma gerektiren projeleri üstlenebiliyor ve başarı ile sonlandırıp teslim ediyoruz. İster tek daire ya da ofisiniz olsun, ister yüzlerce daire ve ofisten oluşan projeniz olsun bizler sizlere hizmet vermeye hazırız. 

İş bitmeden kapora dahi almıyor iş bitiminde ücreti elden veya banka havalesi ile yapabilirsiniz.

Evet , Kapı  adet başı  boyama işçilik ücreti 50 TL; Petek ve pencere  boyama adet başı işçilik ücreti 25 TL'dir.Boya müşteriye aittir. Yaz aylarına özel %35 indirimli fiyatlardır. 

Hayır almıyoruz.Verilen fiyatlar sadece malzeme+ işçilik fiyatlarıdır.Ekstra bir çalışma var ise makul bir şekilde ek olarak ücretlendirilir.

Hayır.Kesinlikle kahvaltı verme zorunluluğunuz yoktur.Çalışanlar kahvaltılarını kendi imkanlarıyla yaparlar.Öğlen yemeği ise siz değerli müşterilerimizin isteğine bağlıdır.Herhangi bir şekilde yükümlülüğünüz yoktur.

Bu tür reklamları bir çok firma tanıtım reklamlarında görüyorsunuzdur.Boya öncesi iş yeri veya dairenizde kalekim tamiri , alçı veya astar uygulaması ihtiyaçları olabilir.Bu tür durumlarda boya badana işleminin 1 günden fazla sürmesi söz konusu olabilir.Eğer daire veya iş yeriniz  bu şekil tahribatlı değilse , tabiki 1 günde boya badana işlemi yapılmaktadır.

Sizlerinde takdir edeceği gibi sabah erkenden işlemlerin başlayabilmesi için çalışanlar yola çıkmaktadır.Sizlerin istediği markayı her zaman temin etmek mümkün olmayabilir.Ama tüm uygulamalarda sadece kaliteli ve marka ürünler kullanılmaktadır.

Telefon,Whatsapp vb iletişim yollarıyla anlaşma sağlandığında sizlerden hiç bir şekilde ücret talep etmeden keşif hizmetini uygulamaktayız.

Hizmetten kaynaklanan veya malzemenin kalitesiz olmasından kaynaklı  ( ki kalitesiz malzeme kullanılmaz ) tahribatlara bizim tarafımızdan müdahele edilmektedir.Ama müşteri , kullanıcı tarafından gerçekleşen hatalar ve deformasyonlar garanti kapsamına girmemektedir.

Yapılacak işin günü kesin ise kredi kartı veya havale yöntemiyle, gününüz tarafınızdan ve tarafımızdan netleştirilir.Takdir edersinizki kimi müşteriler gün ve saat belirlendiği halde,sabah personeller verilen adreste iken,türlü sebeplerle (müşterinin uyuya kalması,telefona cevap vermemesi,vazgeçmesi vs) iş sekteye uğrayabiliyor.Yol ve personelin o gün çalışamaması söz konusu olabiliyor.Böyle bir durumda hem müşteri hem kurumumuzu gün anlamında koruma altına almak için 200 tl kapora alınmaktadır.Bizden kaynaklı bir sorun var ise derhal ödemeniz tarafınıza ; kredi kartı ise kartınıza ,havale yaptı iseniz hesabınıza eksiksiz geri gönderilir.Eğer sizden kaynaklı ise kaporanız iade edilmez.

Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
+90 544 447 55 77