Boya ve Badana İşlerinizde 2006 Yılından Günümüze Tam 13 Yıldır Siz Değerli Müşterilerimize Profesyonel Hizmetler Sunmaktayız.

İstanbul'un tüm ilçelerinde başta konutlar ve ofisler olmak üzere, hastahane, fabrika, okul, plaza, iş yeri gibi tüm alanlarda boya ve badana hizmeti vermekteyiz. Dilediğiniz renkte ve stilde çalışmalar yürütmekte, dilerseniz boyanın yanı sıra duvar kağıdı çalışmalarıda gerçekleştirmekteyiz. 

Her biri uzman ve deneyimli personelimiz ile maksimum hız ve maksimum kalitede işler çıkarmaktayız. 1 günde boyanacak yeri dilediğiniz renkte profesyonelce boyayıp size teslim ediyoruz. Ekibimize bağlı kendi alanlarında uzman boya ustalarımız ile işinizi en kısa sürede ve titiz işçilik ile tamamlıyoruz. 

Kırmadan, dökmeden, akıtmadan tüm işlemimizi büyük bir titizlik ve profesyonellik ile tamamlıyor ve en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. 1+0 daireden, dublex ve triplex dairelere, tek oda ofisten komple plazaya kadar tüm alanlarda hizmet sunmaktayız. Özellikle müşterilerimiz arasında fazlaca bulunan okul, dershane, kurs, hastahane gibi kurumlara da özel çözümler ve mimari projelere sadık kalarak boya ve badana çalışmaları yürütmekteyiz. 

 

1 GÜNDE TESLİM MİNİMUM FİYAT POLİTİKASI ÜCRETSİZ PROJELENDİRME

 

Tüm boya ve badana çalışmalarınızı 1 günde teslim ediyor, büyük metre kareli işlerinizi ise en kısa sürede tamamlıyoruz. Minimum fiyat politikamız ile işlerinizi düşük maliyetler ile tamamlıyoruz. Ayrıca iş sözleşmesi öncesi ücretsiz keşif ve projelendirme hazırlıyoruz. 

 

  • Örnek Renk Skalamız