İstanbul geneline hizmet veren fayans döşeme, kalebodur, seramik gibi konularda uzman bir kadroya sahibiz. Her türlü fayans ve kalebodur işlerinizi tecrübeli ekibimizle gerçekleştirirken öncelikli olarak siz müşterilerimizin memnuniyetine göre hareket etmekteyiz. İstanbuldaki en kaliteli ustalara sahip firmalardan biri olmamıza rağmen en ucuz fiyatları müşterilerimize sunarak bütçe dostu çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.  

 

Şu ana kadar gerçekleştirmiş olduğumuz fayans döşeme çalışmalarından memnun kalan onlarca müşterimizden biri olmayı kesinlikle düşünmelisiniz. Yaptığımız çalışmaların kalitesinin İstanbul genelinde yayılmasıyla bilinen bir firmaya dönüşerek çokça talep alır olduk. Bu talepleri en kısa zamanda gerçekleştirerek kimseyi mağdur etmeden işimizi en hızlı şekilde yapmaktayız.

Neden Fayans Döşeme Yapmalıyız?

Özellikle banyo, tuvalet ve mutfak olmak üzere dairelerin çeşitli yerlerinde fayans kullanılmaktadır. Hem görsel açıdan hem de sağlık açısından fayans kullanmak çok önemlidir. Banyo ve tuvaletlerde oluşabilecek nemlenme kabarmalara karşı kullandığımız fayanslar çok dayanıklıdır. Sağlık açısından fayans kullanımı çok yararlıdır. Onlarca renk ve model seçimleriyle dilediğiniz kalebodur ve fayans hizmetine tarafımızdan sahip olabilirsiniz. Ev dışında villa okul hastane teras ofis bahçe, daire girişi gibi yerlerde de fayans kullanılması özellikle nemli ve ıslak bölgeler için çok önemlidir. Temizlenmesinin de kolay olmasından dolayı fayans ve kalebodur döşemeleri tercih edilmektedir.

Fayans Çalışmalarını Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Fayans ve kalebodur döşemelerimizi özenle her bütçeye uygun bir şekilde hızlıca yapıyoruz. Bu gibi çalışmlarada doğru ustalarla çalışmanın çok önemli olduğunu belirtmek isteriz. Birçok firmada tecrübesiz çalışanlardan mağdur olan müşterilerin çokluğu bu konulardaki hassasiyetin önemini göstermektedir. Çalışmalarımızı ince işçilikle hiçbir yere zarar vermeden yapıyoruz. Tamamen doğa dostu malzemeler kullanarak doğaya zarar vermeden hizmet vermekteyiz.

Fayans, Seramik ve Kalebodur Nedir?

FAYANS: Fayans daha zayıf kırılgan olduğu için genelde banyo tuvalet mutfak duvar döşeme kaplamada uygulanır. SERAMİK: Seramikler fayanslara göre daha çok porselen karışımlı ve güçlü oldukları için antre balkon teras gibi zemin yer döşemede uygulanmaktadır. KALEBODUR: fayans seramik granit gibi bütün fayans çeşitlerine kalebodur denir.