Isı yalıtımı olarak da adlandırılan dış cephe mantolama alanında firmamız yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Özellikle 2009 yılında yapılan yasal düzenleme ile ısı yalıtımı her yapı için zorunluluk haline getirildiğinden bu güne gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde standartlara tam uygun ve sertifikalı hizmet sunmaktayız.. 

 

Hem tasarrufunuzu arttıracak, hem de kullanıldığı alana şık ve modern görünüm kazandıracak dış cephe kaplama ya da dış cephe montaj hizmeti için bizi aramanız yeterlidir. Uzman ve deneyimli personelimiz ile kısa sürede projenizi başarılı şekilde bitireceğimizden emin olabilirsiniz.

Neden Dış Cephe Mantolama Yaptırmalıyız?

Dış cephe mantolama yaptırmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar dış cephe sistemlerini tercih etmeniz için yeterli sebeplerdir. Örneğin kışın sıcak yazın serin evlerde oturmak için dış cephe yaptırmalıyız. Ya da doğalgaz faturanız neredeyse yarı yarıya düşmesini istiyorsanız yaptırmalısınız. Doğa dostu bireylerseniz enerji sarfiyatı azalacağından çevrenin korunmasına katkı sağlamış olursunuz. Yeni bir yapıda hissi kazanmak oldukça kolaydır. Çünkü binanızın görünümünü ve kalitesini değiştirerek değerini artırırız. Ayrıca ısı dengesizliğini azaltarak yapı malzemelerinin difüzyona uğramasını engeller ve binanızın ömrünü uzatırız. Ve birde unutmamak lazım ki; Isı yalıtımı yasal bir zorunluluktur

Mantolama Fiyatları Ne Kadardır?

Dış cephe mantolama işlerinde fiyat m2 baz alınarak verilir. Fiyat hesaplaması yapılırken kullanılacak malzemeye, m2 ‘nin büyüklüğüne, binanın yüksekliği, iskelenin kurulum güçlüğü gibi etkenler dikkate alınır ve fiyatları değiştirir. Sizde mantolama yapılacak yerin bilgilerini bizimle paylaşarak ücretsiz keşif yaptırabilir ve projeniz için en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Alçı ve Alçıpan Uygulama Fiyatları;

Dış Cephe İşleri Dış cephe işleri olarak dış cephe kaplama, ısı yalıtımı, mantolama dışında boya, reklam kaplama, cam giydirme gibi hizmetlerde sunuyoruz. İyi görünen bir dış cephe istiyorsanız doğru yerdesiniz.