Alçı ve alçıpan hizmetleri alanında bir çok projeyi başarı ile tamamlamış bulunmaktayız. Alçı ve alçıpan konusunda uzman ve profesyonel ekibimizle, son derece özgün çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. 

 

Alçıpan çalışmalarının uygulandığı tüm alanlarda faaliyet gösteren firmamız, İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine hizmet sunmaktadır. Firmamız alçı ve alçıpan hizmetleri bünyesinde asma tavan işleri de gerçekleştirmektedir. Asma tavanlar artık tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de büyük rağbet görmektedir. Gerek şık görünümü, gerek yapımının ve montajının kolay olması, gerekse de maliyetinin uygun olması asma tavan uygulamalarının belli başlı tercih sebepleri olsa da, bu tercih sebeplerine asma tavanların yanmaması, kir tutmaması, hijyenik olması, paslanmaması ve akustik özelliğe sahip olması da eklenmelidir. Asma tavanların günümüzde hemen hemen neredeyse kullanılmadığı yapı yok gibidir.

Restoranlardan otellere, okullardan iş yerlerine, benzin istasyonlarından hastanelere, mağazalardan konferans salonlarına, alışveriş merkezlerinden spor salonlarına ve hatta metro gibi sosyal yaşam alanlarının tamamında asma tavanlar kullanılmaktadır. Asma tavanlar, dekoratif olmakla birlikte yapım maliyetlerinin düşük olması ve bir o kadar da yaşanılan ortama akustik bir hava katmasından ötürü çok yaygınlaşmış ve bu yaygınlaşmanın neticesinde de son zamanlarda çok modern ve ince çizgilere sahip şık asma tavan tasarımları ve uygulamaları ortaya çıkmıştır.

Alçıpan işlerinin en yoğun kullanılan alanların başında konutlar gelse de son zamanlarda modern ofis mimarisinde, hastane, okul, rezidans, iş merkezi bir çok alanda alçı ve alçıpan kullanılmaktadır.

Alçı ve Alçıpanlar İle Neler Yapılabilir?
Alçı ve alçıpan kullanılarak tv üniteleri, akvaryum alanları, özel kitaplık ve duvar bölmeleri, oda bölmeleri, asma tavan uygulamaları, soğutma ve ısıtma petek dekorasyonları, niş duvar gibi yüzlerce farklı alanda çalışmalar gerçekleştirilebilir. Sizde tüm projeleriniz ya da hayaliniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Alçı ve Alçıpan Uygulama Fiyatları;
​Firmamız malzemeleri ya da sadece işçilik ile sizlere hizmet sunmaktadır. İstanbul ili içinde her nerede olursanız olun bulunduğunuz mekana farklılık katmak bizim işimiz. Bu anlamda belirlediğimiz hizmet bedelleri maksimum kalite, minimum fiyat politikası ile oluşmaktadır. Fiyat teklifi oluştururken kullanılacak malzeme, alan büyüklüğü, hizmet sunacak personel sayısı ve hizmet süresi dikkate alınacaktır. Sizlerde en uygun fiyatlı alçı ve alçıpan hizmet almak için bizi arayınız.