Home

?>

?>

?>

?>

KAMPANYALARIMIZ

Alçı ve Alçıpan İşlerinde Büyük Fırsat

Tüm alçı ve alçıpan tadilat ile yapım çalışmalarında sitemiz üzerinden ulaşanlara özel %30 indirim ve ekstra fırsatlar sunulmakta...

1+0, 1+1 ,2+1, 3+1 İşlerinizde İndirim

Şimdi sizde 1+0 , 1+1 ,2+1 , 3+1  ofis ve konut işlerinde  indirimlerimizden yararlanmak için bizi hemen arayın. Alanında ...

Ofis Boya Badana Hizmetlerinde Fırsat!

Şimdi tüm ofis ve işyeri boya ve badana çalışmalarımızda  hızlı ve uygun fiyatlı hizmet sunuyoruz. Kokusuz, yağlı ya da plastik, ...

Boya, Badana ve Tadilat İşlerinizde Uzman Ve Deneyimli Ekip Burada!

MÜŞTERİ YORUMLARI

X

YORUM YAP

Resminizi yükleyin.
Şebnem L.

Merdivenlerimiz için düşündüğümüz dekorasyon ışıklandırması çalışmasını tam olarak istediğimiz gibi gerçekleştiren, alçı paneller ile harikalar yaratan ustalarımızı herkese tavsiye ederiz. Hızlı ve iyi işçilik ile bizleri memnun kıldılar.

Seyfi L.

Bayan kuaför salonumuzun dekorasyon çalışmasını diğer firma ve ustalara nazaran daha düşük bütçeler ile bence daha iyi bir işçilik ile gerçekleştiren Halil ustaya ve ekibinde yer alan tüm arkadaşlara teşekkür ederiz. Gösterişin para ettiği bir çağda bence çok gösterişli bir kuaför salonuna sahip oldum.

Nurhan T.

Evimize eklediğimiz yeni odanın tüm aşamasında bizden daha çok düşünen, her köşesini gelecek olan çocuğumuza özel tasarlayan bu güzel ve çalışkan ekibe alkış gönderiyorum. Kızımız için bir prenses odası yaptılar. Tozpembe bir odamız var artık.

Özlem K.

Ofis içi boya işlerimizde göstermiş olduğu titiz ve düzenli çalışma için Hasan Usta ve ekibine teşekkür ederiz. Kısa sürede, işlerimizi aksatmadan boya yenileme çalışmamızı tamamladılar.

Ömer Ç.

Yeni projemizde yer alan 12 dairenin müşteri isteklerine göre boya çalışmalarını verdiğimiz Hasan usta, gerek bizleri gerekse konut alımı için bizi tercih edenleri hiç üzmedi desek yeridir. Her bir dairede farklı renkler, farklı projeler geliştiren Hasan ustanın ekibine teşekkür ederiz. Kısa sürede projelerimizi teslim etmemizde katkısı olan Hasan ustamıza teşekkür ederiz.

Sibel N.

Boya işi öylesine titizlik gerektiren bir iştir ki bundan önce defalarca evimizi rezil edenler oldu. Ancak Hasan usta ile tanıştıktan sonra bu defa tercihimizde haklı çıkmak bizi fazlası ile mutlu etti. Doğru boya seçimi, doğru renk uyumu ve doğru işçilik ile bir gün gibi kısa sürede bizi fazlası ile mutlu etti. 2+1 ‘den oluşan iki adet dairemizi kalabalık ekibi ile bir günde temiz olarak teslim aldık. Bir bayan olarak temizlik konusunda da titiz oldukları için ayrıca mutlu oldum. Teşekkür ederim.

Furkan Ö.

Sabahtan akşama iş tamamlandı. Bir günde boya. Üstelik tüm malzemeler dâhil çok uygun rakamlarla. Gerçekten bütün kış kafamızı kurcalayan konunun çözümü bu denli kolaymış oysa. Boya ve badana konusunda bu ekibe ve firmaya güvenebilirsiniz. 3+1 eşyalı evimizi bir günde tamamladılar. Üstelik marka boyalar kullandılar ve temiz çalıştılar.

Mine Ö.

Çok zor olmasını beklediğimiz süreci bizlere yük olmadan tamamlayan ustalarımıza teşekkür ederiz. Sürecimizi baştan sona kendileri yönetti. Biz sadece boya seçimi ve hangi duvarın ne renk olacağını söyledik. Temizliğe kadar tüm süreci ustalarımız tamamladı. Saygılar.

Melis & Teoman G. Ailesi

Maziden kalan kötü boya hatıralarını yok eden işçilik anlayışınız için teşekkür ederiz. Evimizde kokusuz ve bir güne sığan çalışma sonrasında yeni bir başlangıç yaptık. İstediğimiz boya tonu ve duvar kağıdı seçimlerimiz tam istediğimiz gibi oldu. Üstelik maliyet olarak da geçen yıllarda ödediğimizin de altında masraf çıkardınız. Gerçekten teşekkürü hak ediyorsunuz.

Fırat L.

Boya ve tadilat işlerinde kendi kafamıza göre hareket edemiyoruz. Bağlı olduğumuz distribütörün belirlediği kriterler ve renk kodları ile çalışma yapılması gerekiyor. Bu anlamda firmanız tam olarak bu kriterleri yerine getirmeyi başarmıştır. Konu ile alakalı sizlere ve tüm ekibinize teşekkür ederiz.

Hasan E.

Eskitme boya çalışması için herkese güvenemezdik. Bu konuda referans aldığımız firmanızı tercih ederek ne denli doğru karar verdiğimizi gördük. Ellerinize sağlık çok güzel işler çıkardınız.

Recep H.

İnternetten boya ustası bulmak oldukça zormuş. Onlarca farklı kişi ile görüştüm. Her biri kaçamak cevaplarla fiyat verdi. Ortada kaldım resmen. Sonrasın bu site aracılığı ile sizlere ulaştım ve 3+1 evim için hem uygun fiyat aldım, hem de hızlı işçilik ile tanıştım. Gerçekten çok teşekkür ederim. Saygılar.

Tuna V.

Ofis boya çalışması için tercih ettiğimiz kurumunuzdan memnun kaldık. Toplam bir hafta sürmesini hedeflediğimiz genel tadilat ve boya çalışmasını 3 güne sığdırdığınız ve bizlere kısa sürede daha ferah ve kullanışlı bir mekân kazandırdığınız için sizlere teşekkür ederiz.

Vildan J.

Yazlık evimiz için boya işini verdiğimiz firmanızdan gayet memnun kaldık. Toplamda 5+2 ‘den oluşan yapımızı bir günde yeniden kullanılabilir duruma getiren tüm ustalarınıza teşekkür ederiz. Bizler için önemli bir süreci sorunsuz çözdünüz.

Murat Ş.

Alçıpan bölme ve boya işlerimizde tercih ettiğim firmadan memnuniyet duyarak işlerimi teslim aldım. İki yeni bölme ve dört odanın boyanması işini toplamda iki günde kullanabilir olarak teslim ettiler. Üstelik yıkıp dökmeden, etrafı dağıtmadan büyük bir titizlikle çalıştılar. Boya markası ve renk konusunda danışmanlık verdiler ve ofisimiz için en uygun seçimi yapmamızı sağladılar. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir firmadır.

Müslüm K.

Konuşmamız, anlaşmamız ve işin tamamlanması toplam 2 gün. Ne güzel değil mi? Üstelik malzeme dahil düşük maliyet ile. Teşekkürler.

Cemal Ç.

İstanbul Yenibosna ’dan aldığımız yeni ofisimiz için dekorasyonel boya işlerinde tercih ettiğimiz Hasan Usta bize iki gün gibi kısa sürede büyük bir projeyi teslim etti. Boya, duvar kağıdı ve duvar taşı çalışmalarında tercihleri ve işçilik çok iyi. Bizlere sundukları hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Muhammed Y.

Bunca yıl kendi evimizi her zaman yine kendim boyadım. Bundandır ki hiçbir zaman tavanda pürüzsüzlük yakalayamadım. Duvarlar desen her oda da ton farkı oldu. Kısacası işin ucuzuna kaçayım derken her zaman kaybeden yine ben oldum. Oysa çok uygun rakamlarla profesyonel hizmet alabiliyormuşuz. 2+1 evim için neredeyse boya ve malzeme fiyatına iş teslimi aldım. Gerçekten istediğim renklerde ve güzellikte artık evim. Teşekkür ederim.

Nazan Z.

Annemin evi için onun tercihlerine göre boya çalışması yapacak usta arayışım sizi arayınca son buldu. Beni ikna eden ise bir günde teslim ediyor olmanız ve eşyaları yine kendiniz yerlerine yerleştiriyor olmanız. Tabi ki temiz ve titiz çalışıyor olmanız da ayrı bir artı. Tebrik ederim.

Şeref P.

Evimde önce ki boyaların düzgün yapılmamasından dolayı yama yama bölgeler mevcuttu. Yeterli temizlik ve tadilat yapılmadan yapılan boyalardan dolayı zamanla bu bölümler oluştu. Bu anlamda sizlere durumu anlattığımda verdiğiniz cevaplar ve sunduğunuz çözümler sizi tercih etmemi sağladı. Güzel çalışma için teşekkür ederim usta.

Can T.

2+1 evimi bir günde üstelik çok uyguna boyayan ustalara teşekkür etmeliyim. Gerçek anlamda istediğim boya markası ve istediğim renkte çalışan ustalar bu işi biliyor. Öğrenci evi dediğin renkli duvarlardan oluşur. Benim ki şimdi tam olarak öğrenci evi oldu. Her bir duvarımda farklı renkler ve duvar kağıdı var.

Ümit U.

Uygun fiyata boya ve badana çalışması yapan bu ekibi tebrik ederim. Sitemizden toplam 28 dairenin boya ve badana çalışmasını üstlendiler. Üstelik diğer firmalar gibi fahiş fiyat ve fabrikasyon işçilik ile değil, her daireye özel boya ve renk seçeneği ile. Üstelik profesyonel ve hızlı hizmet ile. Başarılarının devamını dilerim.

Hasan İ.

Bina içi girişten itibaren 12 katlı plazamızın merdiven ışıklandırma ve dekorasyon işini verdiğimiz Halil usta ve ekibinden oldukça memnun kaldık. Bu site aracılığı ile tanıştığımız ekip tam olarak anlaştığımız sürede bize işimizi teslim etti. Sayelerinde plazamızın içi komple yenilenmiş oldu. Kullanılan alçıpan malzemelerinden, elektrik aksamına kadar tüm malzemeler ve işçilik çok iyi. Kesinlikle tavsiyemizdir.

Derman Ş.

Bizlere belediye tarafında binamızın dış cephesinin yenilenmesi, özellikle sertifikalı dış cephe mantolama çalışması yaptırmamız istendiğinde bu süreci nasıl yürüteceğimizi bilmiyorduk. İnternetten bulduğumuz Halil usta ve ailesinin oluşturduğu ekip ile tanışınca hem maliyetin bize uygun olduğunu hem de kullanılan malzeme ve yapılan işçiliğin belediye tarafından istenen şartlara tam uygun olduğunu anladık. Üstelik işlem sonrası sertifikamızı da aldık. Teşekkürler ustam.

Serkan T.

Yeni aldığımız kafemize kısa sürede yepyeni bir görünüm kazandıran, işçilik ve malzemede asla kaliteyi ve müşteri menuniyetini göz ardı etmeyen Halil ustama teşekkürler. İşçiliğin çok fazla olduğu bir projeyi 7 gün gibi bizler için kısa sayılacak bir süreçte baştan sona tamamladılar. Şuan gelen müşterilerimiz içinden özellikle dekorasyonumuzu soranlara seve seve referans veriyoruz.

Pınar L.

Yeni aldığımız dairede tavanlar düzdü. Özellikle salon ve giriş holümüzün gösterişli bir dekorasyona ihtiyacı vardı. Bunun için daha önce ki evimizin boya ve badana hizmetini sunan siz değerli firmamıza danıştık ve beklentimizden çok daha güzel ve gösterişli bir daireye sahip olduk. Bu anlamda sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Aldığınız paranın her kuruşu helaldir.

Emrullah İ.

Firmamız tarafından projelendirilen daire içi dekorasyon işlerini üstlenen Boyacı&Badanacı ekibine, ekibe öncülük yapan Halil ustamıza ve tüm ekip çalışanlarına teşekkür ederiz. Tüm dairelerimizde birinci sınıf işçilik ve malzeme kullandılar ve projemizin değerine değer kattılar. Tebrik ederiz. Erdem İnşaat Taahhüt / Emrullah İ.

Funda F.

Mağazamızın dış cephe dekorasyon ve kaplama işi için anlaştığımız sitenizden, sizi temsil eden ustalarınızdan ve hizmetlerinizden fevkalade memnun kaldım. Fazla döküp kırmadan, etrafı dağıtmadan ve en önemlisi mağaza içinde yer alan kıyafetlere en küçük zarar vermeden çalışmayı tamamladılar. Tebrikler.

Sancak E.

Halil usta ve ekibi 3 adet dükkânımızı kiraya vermemize büyük destek sağladı. Öyle ki dükkânların daha kullanışlı ve değerli görünmesini sağlayan pratik ve düşük maliyetli dekorasyon çalışmaları ile kısa sürede değerinde dükkânlarımızı kiralayabildik. 6 ay boyunca boş duran dükkânlarımız tadilattan sonra 2 hafta içinde kiracılarına kavuştu. Bu anlamda kendilerinden memnunuz ve kefiliz.

Sibel K.

Yenilemeyi düşündüğümüz banyo ve mutfağımıza yepyeni bir hava kazandıran, bizleri tam ve eksiksiz dinleyen ve uygulayan ekibinize teşekkür ederiz. Kısa sürede sonuca ulaştığımız için mutluyuz.

Burak P.

Mağazamız içine dekorasyon için düşündüğümüz dev akvaryuma çok özel bir bölüm yapan, mağazamıza ekstra bir güzellik, bizler için ise kullanışlı bir alan yaratan ustalarınıza teşekkür ederiz. Üstelik ödeme kolaylığı ve malzemede bizlerin tercihlerini alıp kullandığınız için de ayrıca memnuniyetimizi iletiriz.

Hakkı / Sevim N.

Bizler gibi çok fazla dekorasyon dergisi karıştıranlar için usta ve yapılan işi beğenmek biraz zor olur diye düşünüyorduk. Ancak iki katlı dairemizi inanılmaz şekilde dekore eden, her bir köşesinde ayrı bir dünya yaratan, boyası ile, alçıpan ve cam dekor ürünleri ile sizleri seçmemizde asla yanıltmayan tüm ekibinize ne kadar teşekkür etsek az kalır. Bizler memnun olarak sizlerle vedalaştığımız için mutluyuz.

Tufan P. / Kurum Müdürü

Devir aldığımız okulun tüm tadilat, boya, dekorasyon, çatı işleri, yeni sınıf ve oda bölmeleri, kayıt kabul alanı düzenlemesi, bahçe ve otopark düzenlemesi gibi dev bir işi üstlenen ve taahhüt süresi içinde işi bize eksiksiz ve hatasız teslim eden ekibinize teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Adem B.

Tekstil mağazamızın vitrin dekorasyonunu ve raf dekorasyonunu gerçekleştiren Halil usta ve ekibini tüm esnaf ve sanatkârlara tavsiye edebilirim. Bizler için hem zaman, hem de maddiyat önemlidir. Her ikisinde de esnaftan yana olan firmanıza teşekkür ederiz.

Hülya U.

Ortak kullanımlı ofisimizi daha kullanışlı ve ferah bir alan çeviren ekibinizi tebrik ederim. Şuan 12 kişinin kullandığı alanı tadilat öncesi sadece 7 kişi kullanabiliyorduk. Kullanılan mobilya düzeni ve ofis içi alan ayarlaması çok iyi oldu. Mimar'ınıza ve işçiliğinize bayıldım. Tebrikler.

Jasmin K.

Dairemizin aydınlatma alanları bazı odalarda çok yoğun, bazılarında ise eksik kalıyordu. Üstelik bu durumu yaklaşık üç yıldır aralıksız çektik. Çünkü hem maliyetli, hem de yıkıp dökme işinin çok olacağını ve evimizde ki eşyaların bundan zarar göreceğini düşünüyorduk. Ancak internet üzerinden okuduğumuz referanslar ile tanıştığımız Halil usta ve kardeşleri evimizde üç günlük çalışma ile yeni tavan dekorasyonu ve boya, badanayı tamamlayarak bizleri şaşırttı. Gerçekten her işi ehline vermek gerekliymiş bunu bir kez daha anlamış olduk. Teşekkürler hepinize.

Muhammed T.

Bağcılar’da deprem sonrası yapılan binamızın dış cephesi kalitesiz malzeme ve işçilikten dolayı zamanla zarar gördü ve yer yer dökülmeye ve etrafa da zarar vermeye başlamıştı. Dış cephe kaplama ve dekorasyon için anlaştığımız firmanız bizlere yepyeni bir bana ve kaliteli bir yapı teslim etti. Kısa sürede, düşük maliyet ve kaliteli işçilik ile bizleri memnun eden firmanızı ve ustalarınızı herkese tavsiye ediyoruz.

Emel / Güney K.

Germe tavan çok hoşumuza giden bir dekorasyon tarzıydı. Eşim ve ben yeni aldığımız evin salonunu ve giriş holü kesinlikle güzel bir gökyüzü resmi ile kaplattırmak istiyorduk. Tavsiye üzerine tanıştığımız Halil usta bizlere yardımcı oldu ve bütçemize uygun çalışma ile bizlerin hayalini gerçekleştirdi. Şimdi çok daha ferah ve güzel bir eve sahibiz. Teşekkür ederiz tüm emeğiniz için.

Murat G. / Yönetici

Ofis içi yeni dönem kurumsal yapımıza uygun dekorasyon projemizde beraber çalıştığımız firmanızdan ve tüm personellerinizden gayet memnun kaldık. İş sürecimizi kısa ve tüm detayları ile eksiksiz gerçekleştiren tüm ekibi tebrik ederiz. Murat G. / Yönetici

Kıymet Ç.

Evimizin salonuna yeni bir soluk kazandırmak için uzun zamandır düşündüğümüz dekorasyon çalışmasını çok iyi bir şekilde gerçekleştiren ve bizi hayallerimiz ile buluşturan tüm çalışanlarınıza teşekkür ederiz. Gerek duvar dekorasyonları, gerekse tüm boya ve badana da renk tercihleriniz bir harikaydı.

Gizem P.

Evimizin tüm kapı, mutfak mobilyası ve banyo mobilyaları için anlaştığımız Halil usta ve ekibi ile güzel bir iş sürecini geride bıraktık. Kısa sürede yepyeni bir eve kavuştuk diyebiliriz. Teşekkür ederiz.

Haktaş Çetin / Hakan M.

Yeni fabrikamızın ofis ve idari katın tüm dekorasyon, korkuluk, boya ve badana işlerini teslim ettiğiniz firmanızdan ve firmanızı temsilen fabrikamızda çalışan tüm personelinize teşekkür ederiz. Tüm proje detayları en uç noktasına kadar eksiksiz ve tam zamanında teslim edildi. Firmanızdan ve çalışmalarınızdan memnuniyetimizi dile getiririz.

Dişli İnş. / Ceyhun D.

Projelerimizin bina dış cephe kaplama çalışmalarını yürüten firmanızdan memnuniyetimizi bu mail ile iletmek isteriz. Referans mektubumuzu sizlere iletmekten ve gelecekte de sizlerle çalışmaktan büyük keyif duyduğumuzu iletiriz.

Gita İnş. / Mert H.

Konut projelerimizin daire içi alçıpan bölme ve dekorasyon çalışmalarında beraber çalıştığımız tüm ustalarınızdan ve işlerimizi eksiksiz yerine getiren firmanızdan memnuniyetimizi iletir, tüm daire sahiplerimize ve proje ortaklarımıza memnuniyetle sizleri öneririz.

Mümin S.

1991 yılında tamamlanan ve dış cephesi mozaik ile kaplı aile apartmanımızın dış cephesini yanmaz mantolama sistemi ile yeniden gerçekleştiren Halil usta ve ekibine çok teşekkür ederiz. İşlemin gerçekleştirilmesinin üstesinden 3 yıl geçmesine rağmen bir gram renk değişikliği, solma ve hasar yaşanmadı. Ayrıca çalışmanın enerji tasarrufu da gayet iyi. Ustamızı seve seve tavsiye ederiz.

Erdi D.

Son zamanlarda yaşanan aşırı yağmur ve dolu olaylarından dolayı çatımızda yaşanan sıkıntıları olabildiğince hızlı, düşük maliyetli ve uzun yıllar kullanabileceğimiz şekilde yeniden yapan firmanızdan memnuniyet duyduk. Bu mesajımız ile sizlere teşekkürümüzü iletiriz.

Kadir Ö.

Araç satış plazamızın distribütör tarafından istenilen şekilde yeniden dekora edilmesi sürecini yürüten firmanızı ve firmanızı temsil eden tüm personelinizi tebrik ederiz. Proje detay sözleşmemize sadık kalarak süreci doğru yürüten herkesi tebrik ederiz.

Çetin A.

Kış bahçemizin duvarlarını ve yer döşemesi işini verdiğimiz Halil ustayı herkese tavsiye ederiz. Piyasanın altında bir maliyete gerçekten kaliteli malzemeler ile işi tamamlayan ve bizlere sunan Halil ustamızı herkese tavsiye ederiz. Bu sene ki boya ve badana işlerimizi de kendilerine vermekten büyük keyif duyacağız.

Deniz O.

4+1 dairemizin bu yıl boya yenileme çalışmalarını uygun fiyata gerçekleştiren Halil ustaya teşekkür ederiz. Kullanılan boya markası ve işçilikten memnun kaldık.

Pınar T. / Yönetici

Beyaz eşya satış mağazamızın tüm dekorasyon çalışmalarını eksiksiz tamamlayan firmanızı tebrik eder, diğer mağazalarımızın da tüm çalışmalarında sizinle çalışmaktan büyük keyif duyacağımızı iletiriz.

Müjdat R.

Boyayı gerçekleştiren ustalarımızdan çok memnun kaldık. Özellikle ustalar, çok özenli ve temiz çalışmaya gayret ettiler. Gerçekten emeklerinize sağlık, çok teşekkürler.

Nihat E.

Yeni oda bölmelerimiz için ustalarımız keşif için geldiler, işe baktılar ve anlaştık. İşe hızla başladılar ve çok titizlikle çalıştılar. İş sonrası da ofisimizi ter temiz teslim aldık. Teşekkürler.

Derya U.

İnternetten usta bulunur mu? Elbette sizler gibi deneyimli ve işin ehli ekip ile çalışılacaksa neden bulunmasın. Bizler gerçekleştirilen boya hizmetinden ve alçı işlerinden gayet memnunuz. Teşekkürler ustalarım.

Ümit Ç.

Ben İstanbul Avcılar’da yer alan dükkânımız için tüm tadilat ve dekorasyon işlerini Halil ustamız ile gerçekleştirdik ve kısa sürede çok değerli bir çalışmayı gerçekleştirdik. Oldukça modern ve ışıl ışıl bir yeni dükkâna kavuştuk. Ustalarımıza teşekkür ederiz.

Fidan G.

5+1 evimizi 4 kişilik ekip ile bir günde boyayarak bizlere teslim eden bu güzel ekibe teşekkürü bir borç biliriz. Ayrıca salonumuzda gerçekleştirilen asma tavan ve germe duvar dekorasyon çalışmaları da ayrı bir ustalık işiydi. Teşekkürler.

Zekeriya P.

Esenyurt’tan aldığımız yeni konutun tüm dekorasyon ve boya çalışmalarını toplam iki günde tamamlayan, eksiksiz ve hatasız bizlere teslim eden ustalarımıza teşekkür ederiz. Gerçekten kısa sürede eşsiz güzellikte bir çalışmaya imza attılar. Tavsiye ederiz. Tebrikler.

Faruk Y.

İnternetten tanıştığımız ustamızın işçiliğinden ve kullandığı tüm malzemelerden büyük memnuniyet duyduk. Öncelikle boya ve badana hizmeti için görüştüğümüz Halil usta ile daha sonra alçı dekorasyon ve merdivenlerimiz için korkuluk çalışması için anlaştık. Ve son olarak villamızın dış cephe kaplamasını üstelenen bu güzel ekibe teşekkür ederiz.

Ömer / Lale D.

Gerek iş alım öncesi keşif sürecinde, gerekse iş alım sürecinden sonra bizleri memnun bırakan firmanızdan ve ustalarınızdan gayet memnun kaldık. Evimizin kullanılmayan odasını salona katarak evimize yeni bir hava katan, çocuk odamızı hayalimizin ötesinde bir odaya çeviren, mutfağımıza bambaşka bir hal aldıran bu ekibe teşekkürler. Ailecek tavsiyemizdir.

Mine A.

Yemek odamızın yeni görünüme kazanması için anlaştığımız Halil ustadan ne istediysek fazlası ile karşılığını aldık. Kısa sürede mobilyamız ile tam uyumlu, ferah ve geniş bir yemek salonuna kavuştuk. Çalışmalarınızda ki titizlikten dolayı sizi tebrik ederiz.

Handan K. / Yönetici Asistanı

Firmamızın yönetici odasını kurumsal kimliğimize uygun şekilde dekore edilmesi için internetten bulduğumuz firmanızdan hizmet aldık. Toplamda 4 gün gibi kısa sürede tüm odanın yeniden dekora edilmesi tamamlanması bizleri fazlası ile memnun etmiştir. İlginiz ve işinize verdiğiniz yüksek hassasiyet için teşekkür ederiz.

Sultan A.

Evimizin salonu ile mutfağı iç içe ve Amerikan mutfak sistemi idi. Ancak yemek kokusunun direkt salonumuza dolmasından dolayı mutfağın salondan ayrılmasını ve yeniden yapılmasını istiyordum. Telefon ile görüştüğümüz ustalarınız ile kısa sürede ziyarete gelerek proje hazırladılar ve onayımızın ardından toplam 4 gün gibi bir sürede su tesisatı dâhil yepyeni bir salon ve mutfak verdiler bana. Muhteşem işçilik ve ilgi için teşekkürler.

Özlem L.

Evimizin televizyonunu standart televizyon ünitesine sahipti. Zamanla taşınma işlemlerimizden dolayı zarar gören ünitemiz yerine yeni satın aldığımız evimizin salonuna sabit bir televizyon ünitesi olmasını istedik. Bu anlamda bilgi danıştığımız firmanızdan Halil usta bizlere çok fazlası ile yardımcı oldu. Onlarca farklı projeden salonumuza en uygun ışıl ışıl bir üniteye sahip olduk. İlginiz için teşekkür ederiz.

Edip Tuhafiye / Edip K.

Alışveriş Merkezi içinden kiraladığımız dükkânın ürün konseptimize uygun şekilde dekor edilmesi için beraber çalıştığımız Halil usta ve ekibi bizleri gerçekten memnun etti. Kiramız işlediğinden dolayı bizler için zaman oldukça önemliydi. Bundan dolayı da bizlere yardımcı olan ve mesai ile işimizi hızlıca çözen bu muhteşem ekibe teşekkür ederiz.

Uygur İnşaat – Emlak / Mert U.

Emlak ofisimiz tarafından kiralama ve satın alma hizmeti alan müşterilerimize önerdiğimiz Halil usta ve kardeşlerini her daim takdir etmişizdir. Çalışkan ve işine önem veren çok özel bir ekipler. Gerek maliyet açısından gerekse işçilik bakımından profesyonel bir ekipler. Tavsiyemizdir.

Meltem P.

Her yıl olmasa da açıkçası en fazla iki yılda bir evimizi boyattırıyoruz. Gelin görün ki bu boya süreci bizler için büyük bir zahmet oluyor. Her taraf boya ve pislik içinde kaldığı gibi kokudan da evimizi birkaç gün kullanamıyoruz. Bu defa internetten bulduğumuz firmanızdan ustalar bizlere bu güne kadar yaptığımız yanlışları gösterdiler. Kullanılan boyalar kokusuz, işçilik mükemmel ve toplam bir günde boya ve badana işini tamamladılar. Gerçekten çok memnun kaldık.

Mağaza Sorumlusu / Lütfi I.

Mağaza içinde yeni yapılacak soyunma kabinlerinin alçıpan bölme ile yapılmasını istiyorduk. Üstelik bir gecede tamamlanması da gerekliydi. Toplam 6 soyunma kabinini bir gecede ekibi ile tamamlayan firmanızı tebrik ederiz. Herkesin çekindiği işi sizler başarılı bir şekilde tamamladınız. Teşekkürler.

Nihat Y.

Gömme dolap işlerimizi büyük bir titizlikle gerçekleştiren ve bizlere yepyeni bir dosya arşiv odası kazandıran ustamıza saygılar.

Oğuz Ş.

Evimizin terasında yapılan fayans ve kale bodur işlerini büyük bir ustalık ile gerçekleştiren, marka ve renk seçiminde bize danışan ustalarımıza teşekkür ederiz. Korktuğumuz bir süreci kolayca hallettik.

Polat K.

İşlerinizde iyi bir usta ile çalışmazsanız bazen işin içinden çıkamazsınız. İşiniz yapboz tahtasına döner. Dış cephe yalıtım işini sizden öne bir kez yaptırdık ancak kısa sürede bir kısmını yerde gördük, yağmur suyunu duvara ve duvardan evimizde gördük. Kalitesiz işçilik ve malzeme ile kandırıldık. Ancak sizinle çalışmamız çok değerli oldu. Binamızın ısı yalıtımı, dış çevre görünümü gibi birçok artı kazancımız oldu. Kullandığınız malzemelerden, uzman işçiliğinize kadar tüm çalışmanıza hayran kaldık. Teşekkür ederiz.

Özge Ç.

Çocuklarımız için düşündüğümüz odanın boyasını ve tavan ışıklandırmasını kısa sürede tamamlayan ve bizlere hayal ötesi bir oda sunan ustalarınıza saygı duyuyorum ve minnettarım. Teşekkürler.

Bülent Y. / İdari İşler Yöneticisi

Kurs binamızın sınıflarını öğrencilerimize uygun şekilde yeniden dizayn edilmesi için anlaştığımız Halil usta ve ekibi ile toplamda 3 hafta da 14 sınıfımızı yeniledik ve yeni sezona yetiştik. Kurs binamızın tüm sınıf ve idari oda kapılarını, sıralarını, dolaplarını, yer döşemelerini, boya ve badanalarını eksiksiz ve zamanında tamamlayan ustalarımızı tebrik ederiz.

Zeliha G.

Restore etmek için izin aldığımız ikinci dereceden tarihi konağımızın orjinaline uygun şekilde odalarının bölünmesi, merdiven boşluklarının kapatılması, korkuluklarının orjinaline uygun olarak ahşap olarak yapılması gibi çok önemli bir projeye kattıkları değerden ve sundukları çözümlerden dolayı Halil usta ve siz değerli firma yetkililerine teşekkürü bir borç biliriz.

Hakkı E.

İnternetten ilk defa bir usta bulup kendisi ile telefon ile görüşüp dairemizin boya işini verdik. Açıkçası başta biraz çekimser olduğum bir iş olsa da sonucu çok güzel oldu. İşçilikten ve kullanılan malzemelerden çok memnun kaldık. Ustamızı herkese tavsiye ederiz.

Çetin B. / Fabrika Müdürü

Fabrikamızın çalışır vaziyete gelmesi için düşündüğümüz çalışmaları Halil usta ile gerçekleştirdik. Ekibi ile yaklaşık 20 günlük yoğun bir çalışma süreci sonunda fabrikamız açılış için hazırdı. Tüm bölmelerimiz, boya çalışmaları, yer ve duvar döşemeleri, yemekhane ve dinlenme alanları gibi onlarca alanı kalabalık bir ekip ile tamamladık. Ustalarımızın emeklerine ve ilgilerine büyük saygı duyuyoruz. Teşekkürler.

Zeynep I. / Firma Yetkilisi

Ürettiğimiz mobilyaları sunacağımız mağaza için sürekli yeni bir dekora ihtiyacımız oluyor ve bunu Halil ustanın ekibi ile gerçekleştiriyoruz. Genellikle bir günde yeni bir mağaza vitrinine ve bölmelere sahip olabiliyoruz. Kalabalık ama bir birleri ile iletişimi kuvvetli bir ekip ile hizmet sunan bu firmayı memnuniyetle herkese tavsiye ederiz.

Serhat L.

Ofisimizi taşıma sürecinde yeni ofisimizi beklentilerimize göre hazır eden, tüm boya, dekor ve ara bölme işlerini kısa sürede tamamlayan firmanızı tebrik ederiz.

Saliha B. / Restaurant Müdürü

Çocuk oyun alanımızı müşterilerimizi memnun kılacak şekilde dekore eden, çocukların ve ailelerinin çok beğeneceği renkleri ve eğlenceli alanları hazırlayan bu değerli ekibe teşekkürlerimizi sunarız. Kısa sürede kaliteli iş çıkardılar ve ulaşmak istediğimiz hedefimize katkı sağladılar. Teşekkürler.

Cemal D.

17 yıldır kirada olan evime emekli olduğum için artık geçmek istedim. Kiracılardan oldukça yıpranan evimin mutfak ve banyosu komple değişti. Boya ve tadilatı yapıldı. Ben evi yeni almış gibi oldum. Evimi baştan yarattılar emeklilikde mis gibi oturuyorum.Sağolun varolun.

Abdüllatif Y.

Bir müridin referansı ile bu kardeşlerimize Kuran kursumuzu boyattık. Çok saygılı bir ortamla boyandı. Allah razı ve yardımcıları olsun bu din kardeşlerimizin.

Şila H.

Mecidiyeköy de bulunan reklam ajansımız çalışanlarımız yaratıcılık verecek renk ve tarzlarda boyatıldı. Bizim direktiflerimize bire bir uyarak istediğimiz işi çıkardılar ve bize yaratıcı bir iş ortamı yarattılar .Teşekkürler

Tayfun Ç.

Bahçelievler de olan tıp merkezimize yeni bölmeler yapılarak muayene odaları çoğaltıldı. Bölme ve boya işini ekip hastalarımıza engel olmayacak kurguyla yaptılar böylece bizde hasta bakımına devam ettik ve mağdur olmadık. Gürültüsüz bir boya çalışmasıydı teşekkürler.

Burak A.

4 üniversite öğrencisi yine öğrencilerin kaldığı evi kiraladık. Çok kirliydi ve kısıtlı bütçemizle uygun olan bu ekibi bulduk. Ev boyanınca okadar güzel hal aldı ki sanki öğrenci evi değil otel oldu çok mutlu olduk. Abilere teşekkür ederiz.

Tuğçe K.

Depolarımızın boyanması ve aydınlık bir alana kavuşturulması için gerekli çalışmayı tamamlayan ustalarımıza teşekkür ederiz. Toplam 6 odayı aynı gün içinde tamamlayan ekibe teşekkürler

Cihan B.

Fabrika içinde yer alan özel bölüm odalarımızın hazırlanması, boya ve tadilatının yapılması için gerekli çalışmaları yürüten firmanız ile memnun olarak çalıştık. İlginiz ve çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

Fırat U.

Ümraniye Tepe üstünde ki 2 katlı düğün salonumuz yaza hazırlık olarak boyandı ve dekora edildi. Yeni evlenecek çiftlere çok güzel bir salon oldu. Tebrikler.

Ali A.

Sancaktepe bölgesinde bulunan mobilya mağazımız boyandı. Oldukça renkli ve zevkli bir boyama oldu çünkü her cep ayrı renk de teşhir mobilyalarına göre bölüm bölüm boyandı. Eşyaları remen boya gösterdi. Çok öne çıkıcı başarılı bir uygulama oldu.

Seyfi Ş.

Ümraniye Baraj Yolu'nda ki kuaför salonumuzu ekibiniz boyadı. Kullanılan simli boya ile saçlar gibi duvarlarda parladı. Teşekkürler

Serdar P.

Florya da bulunan öğrenci yurdumuz komple boyandı. Öğrencilerin oldukça kirlettiği yurdumuz boyayla tertemiz oldu.Ekip 6 katlı binayı 1 hafta da bitirdi. Bizi mağdur etmedi.

Nuran G.

Fotoğraf çekim stüdyomuz için aradığımız boyacı ustasını temin ettiğimiz firmanızdan gayet memnun kaldık. Referanslarınız arasına bizi de eklemenizi rica ederiz.

Hasan K.

Üsküdar Ferah da yöneticisi olduğum sitenin dış cephe işini yaptırdık.Türk ve yabancı çalışanlarıyla kazasız belasız çok şükür yapıldı. Önemli olan kimseye birşey olmadan eksiksiz bitmesiydi.Site sakinleri memnun kaldı.

Şule Y.

Geçen sene Şile'den aldığım yazlığı burdan 3 kişilik ekip boyadı. Yaz renkleri kullanılmış ve yazlık adeta yeni baştan yaratılmış gibiydi. Yazlığımı çok sevdim teşekkürler abiler.

Hande G.

1+1 dairemi boyattım. Önceden o evden çıkmaz boya kokuları gitmiş yerine kokusuz boyalar gelmiş. Böyle ev boyatmaya ne var. Boyacının açık renkle boyaması eve ferah bir ortam yaratmış. Ev adeta bana 2+1 gibi geliyor. Çok mersi

Azer K.

Mecidiyeköy de yaza hazırlık olarak cast ajansımızın boya ve dekorunu değiştirdik. Yenilenen renklerle stüdyo çekimlerimiz daha enerji dolu. Yeni boya ve dizayna yeni yüzlerle başladık. :))

Aylin G.

Devraldığımız İçerenköy' de ki kursumuz yeni baştan boyandı. Duvarlara yapıştırılan araba ve trafik işaret figürleri ile tam dizayn edildi. Binamızı gören bizde ehliyet alacak. Memnuniyet size yeşil ışık :)

Vahap E.

Ömerli de satın aldığım villamın komple boyası ve bahçe düzenlemesi ve bahçe kapısı boyası da yapıldı. Villam gözüme daha muhteşem göründü. Adeta bana saray oldu.Karşıdan iş çıkışı bir an önce sarayıma gidip bahçeme girmek istiyorum. Villam saraya döndü çok teşekkürler.

Derya Ç.

8 yaşında olan kızımın bir kız kardeşi daha oldu. İkinci kızım doğmadan mobilya aldık. Oda pespembeye boyandı gece lambası olarak da mor ışık takıldı.Çok güzel oldu. Küçük kız olasım geldi.Kızlarım odada huzurlu uyuyor.

Yavuz B.

Rezidansımızın toplantıların yapılması için rezervasyona açtığımız odayı kurumsallığa hitap eden gri ve siyah tonlamalarla boyandı. Bu koyu renkler oldukça güçlü bir ortam havası yarattı. Ekibin 2 renk kullanarak yaptığı boya toplantı odasını kusursuz kıldı. Tesekkürler. Rezidans İdari İşler Birimi

Cuma D.

Velilerin aramızda para toplaması ile 2.Sınıf öğrencilerimizin sınıfını boyattık.Çocuklar duvarları kirletmesin diye oların seveceği renk olmasını istemiştik.Sınıfa bir girdik ki sınıfı rengarenk boyamışlar.Papatyalardan çıkarma da yapmışlar çocuklar sınıfı çok beğendi dönem sonu geldi ve sınıf halen pırıl pırıl.

Ercan M.

Binamızın komple boyanması gerekiyordu. Bir usta ekibi bulduk. Binamızı çok iyi malzemeler ve işçilik ile kısa sürede boya, badana ve dekorasyon çalışmasını tamamladılar. Firmanıza bağlı bu ustalarımıza teşekkür ederiz.

Mehmet S.

Tavanımızdan gelen su tavanımızda çok kötü bir görüntü oluşturdu. Bunun düzeltilmesi için internetten usta bulamaya çalıştık. Ve umduğumuz gibi de kısa sürede internetten sizleri bulduk. Ustalarımız neyse ki bu konuda deneyimliydi ve sorunu kısa sürede çözdü. Ustalarımıza teşekkür ederiz.

Ali Ç.

Binamızın dış cephesi oldukça eski ve kullanılmayacak kadar da dökülmeye başlamıştı. Bu işi nereye yaptıracağımızı düşünürken internetten sizleri bulduk ve uygun fiyata bu işi çok şık bir çalışma ile tamamladık. Gerçekten teşekkür etmek bizim size borcumuz oldu.

Lara K.

Evimizi boyayan ve tamir işlerini yapan ustalarımıza teşekkür ederiz. Kısa sürede çok güzel yaptılar evimizi. 1+1 evimiz sabahtan öğleden sonraya tamamlanmıştı. Akşama kokusuz boyadan dolayı arkadaşlarımı misafir kabul edebildim.

İbrahim K.

Merhabalar. Okulumuzda bu yaz yapılan boya ve badana işini yapan ustalarınıza ve sizlere çok teşekkür ederiz. 3 günde tüm binamızı boyayarak tamamladınız. Bu bizler için çok iyi oldu ve sezona hazır girdik.

Salih H.

Alçıpan ile dekor çalışmalarını dairemizde görmek istediğimizde keşif için eve gelen ustalarınız bize çok güzel plan ve ödeme bütçesi çıkardı. Tavandan duvara bir çok yerde özel çalışmalar yaptık. TV ünitesi ve akvaryum alanı bunlar içinde en güzel olanı idi. Gerçekten firmanız ile çalışmaktan büyük mutluluk duyduk.

Volkan G.

Oturduğumuz daire üstten rutubet alıyordu. Tavanlarımız da siyah siyah rutubet bulutları oluşmaya başlamıştı. Öncelikle sadece boya için çağırdığım ustalarınız sorunun üst katta ki tavandan kaynaklandığını söyleyince önce çatı tadilatını sonra boya işini yaptılar. Gerçekten ellerinden her iş gelen ekibinizi tebrik ederim.

Handan T.

Evet açıkçası beklemiyordum ama firmanızdan gelen kalabalık bir ekip ile toplamda dört dairemizi 2 günde bize temiz olarak teslim ettiniz. Bu çalışma şekliniz ile bir emlak ofisi olarak bundan sonra da tüm işlerimizde sizinle birlikte çalışacağız.

Sedat F.

Bir günde evimizi boyayan ekibinize şaşkın kaldım. Gerçekten evde ki eşyaları bir o tarafa bir bu tarafa çekmeden ortada güzelce toplayıp hiç birine zarar vermeden evimizi boyadılar. Sabahtan akşama iş bitti.

Tekin H.

Tekrar çalışmayı istediğim bir firma. Boya ve badana çalışama stili, malzeme seçimi ve elbette ki fiyat olarak çok iyisiniz. Tanıştığımıza mutlu olduk. Tekrar çalışacağız inşallah.

Sinan E.

Dükkan içi boya çalışmalarında bize usta gönderen firmanızdan ve çalışma şeklinizden çok memnun kaldım. Fiyatlarınız da oldukça uygun geldi. Sektörde isim yapmış bir firmasınız

Birgül K.

Bir kiracı olarak yüksek maliyetli boya ve badana hizmeti sunan firmalardan uzak duruyor hatta bazen kendimiz boyamaya bile kalkıyorduk. Ancak internette ki reklamınız ile bulduğum sizlerden çok memnun kaldık. Gerek fiyatınız uygun, gerekse işinizi çok doğru yapıyorsunuz.

Canan B.

Çocuk odası hayalimiz uzun vakittir vardı. Gerek maliyet olarak gerekse evimizde gerekli alanın olmamasından dolayı öteliyorduk ki yeni taşındığımız evde gerekli alanı bulunca bu odanın duvar kağıdı ve boya işleri için sizleri tercih ettik. Çok sağolun gerçekten istediğimizden çok daha güzel bir odaya kavuştuk.

Kamil Ş.

Düz alan olarak kiraladığımız ofis katımızı bölme ve dekorasyon çalışmalarını kısa sürede tamamlayan, dilediğimiz boya çalışmalarını yürüten ekibinize teşekkür ederiz.

Nihat Y.

Evimizde yenilenmesini istediğimiz tüm fayans ve kalebodur işlerini yapan sizlere teşekkür ederiz. Seramik seçiminde de yardımlarınızdan dolayı da ayrıca teşekkür ederiz.

Binnaz L.

Evimizde yer alan yatak odasında boya ve ebeveyn banyosu işini büyük bir titizlikle ve temizlik içinde yapan ustalarımıza teşekkür ederiz. Çok güzel bir alana sahip olduk sayenizde.

Nejla H.

Banyomuz alt kattaki daireye sızma yapıyordu. Boru hattı tamir edildi.Banyomuzun seramikleri kırıldı yeniden yapıldı ve sızma durdu.Mağduriyemiz giderildi.İnanın aşağı kattan şikayet gelmesi çok kötü birşey. Teşekkürler banyoma kavuştum.

Yağmur E.

Derneğimiz kurumsal renklerimize göre boyanmış olup, kullanılan açık ve koyu tonlar oldukça uyumlu oldu. Dernek Başkanımız adına ekibinize teşekkür ederiz. Yönetim kurulu Sekreteri

Kurtuluş A.

Bir yakınımın evinin boyası çok kötüydü çünkü evi rutubetliydi.Asgari ücret çalışan malesef rutubet tadilatını ve boyasını yaptıramadı.Çocuğunun hasta olması üzere hayrıma yaptırmak istedim.Google motorundan fiyat uygunluğu ile seçtim.Durumu da anlatınca tadilatı tamamen düzeltilmiş.Ben de gönüllüydün anlaşılan onlar da gönüllü olmuş nedeyim teşekkürler.

Vahide G.

Annem evini boyatmak istedi.İnternetten uygun bulduğum bu boya ekibinde aslında tereddüt etmiştim.Ama benim yaşlı annemi okadar memnun etmişler ki yazmak istedim.Annemin çayını çorbasını da içmişler.Helali hoş olsun dedi annem.Teşekkürler

Yaman E.

Dubleks evimin badanası ve merdivenin ahşap boyası yapıldı. Ustalar çok temiz çalışmış sağolun.

İnayet D.

Üsküdarda ki kıraathanemizin tavan. duvar. ve cam çerçeveleri ekip tarafından boyanmıştır.İşletmemiz adına teşekkür ederiz.

Ertuğrul S.

Çamlık Mahallesinde yeni kiraladığım evime tasınmadan önce 1 günde yapılan boya çok başarılıydı ve bana taşınma da hiç zaman kaybettirmedi.Thank you

Alisa D.

Güngören de 5 katlı mağazamızın komple boyası yapıldı. Seçilen tonajlar çok yakıştı.Mağazamız adeta parladı.

Mesut Y.

Kiraladığımız yeni evimizin boya işlerini bir günde tamamlayan ekibinize teşekkür ederiz. Gerçekten istediğimiz gibi olmuş. Ellerinize sağlık

Ümit U.

Sitemiz evini boyatacaklara özel kampanya kapsamında firmanız ile anlaştığını söyleyince sizlerle görüşüp evimizi boyattık. Bir günde tamamlanan boya işlemimiz ile evimizde yeni bir hava yaşamaya başladık.

Orhan F.

Okulumuzda gerçekleştirmeyi düşündüğümüz boya ve badana çalışası için en uygun teklifi aldığımız firmanızdan hizmeti de aldıktan sonra çok memnun kaldık. Herşey yolunda gitti diyebiliriz. Ellerinize sağlık ustalarımız.

Hakan M.

Yazlığımızda düşündüğümüz ve bizler için büyük dert olan yeniden boyanması ve kısmı tadilat çalışmasını yapan tüm ustalarıma ve firmanıza teşekkür ederiz. Her şey istediğimiz gibi olmuş.

Yusuf G.

Nalbur işletmesi olarak firmanız ile çözüm ortaklığı yapmaktan büyük memnuniyet duymaktadır. Yönlendirdiğimiz tüm müşterilerden olumlu dönüşler alıyoruz.

Ferdi Ö.

Marketimizde ki yeni dizayn ve dekorasyon işlemlerinde tercih ettiğimiz firmanızdan kısa sürede tamamladığınız işlerden memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Kazım H.

Evimiz 3 salon ve 1 mutfaktan oluşuyor. Anlaştığımız ustalar evimizi sabahtan akşam tamamlayarak hızlı ve güzel iş çıkardılar. Fiyatları d oldukça uygun. Teşekkürler.

Vedat P.

2 adet kiraya vermeyi düşündüğümüz dairemizi kalabalık bir ekip ile aynı gün tamamlayan firmanıza teşekkürü bir borç biliriz. Bizlere zaman kazandırmanız çok değerli oldu.

Turan H.

Boya ve badana işlerinin çok yorucu ve zahmetli olduğunu düşünüyordum. Çünkü daha önce hep bu şekilde olmuştu evimizde. Ancak sizler evimizi sabah başlayıp akşam tamamladınız. Gerçekten teşekkürler.

Aslı H.

Daha önce bir çok kez evimizi kendimiz boyadık. Gerçekten çok zahmetli bir iş. Bundan sonra sizinle her sene boyatmaya razıyım. Sabah işe giderken evi bıraktım. Akşam gelince anahtarımı aldım. Evim pırıl pırı olmuştu. Ellerinize sağlık usta.

Vuslat H.

Bir günde boya olur mu diye şüpheye düşmedim değil. Ama sabah kapımda 3 ustayı görünce hadi bakalım dedim. Ve akşam saat 5 gibi bitti abi dediler. Yani oldu. Tavsiye ederim. İşlerini düzgün ve hızlı yapıyorlar.

Terzi Harun

Ürünlerimi sergileyeceğim vitrininimin dekorunu yapan ustalara teşekkür ederim. Herşey çok güzel ve hızlıca çözüldü.

Gülten K.

Bugün evimizde boya ve badana işi yapan ekibinizden ve çalışma stilinizden çok memnun kaldık. Tüm ustalara teşekkür ederiz.

Handan K.

Yeni katacağımız odaların tadilatını üstlenen ve başarılı şekilde tamamlayan firmanızı tebrik ederiz.

Cemil Ç.

Şirinevler'de bulunan dubleks dairemizi ustalar ile bir günde boyayan sizlere teşekkür ederiz. Bizler bu kadar kısa sürede boyayabileceğinizi tahmin etmiyorduk ama gerçekleşti. Tebrikler.

Tufan E.

Ofisimizde gerçekleştirilecek boya ve badana çalışmasını bir gün gibi kısa sürede gerçekleştiren, profesyonel ekip ve malzemeler ile çalışan sizleri tebrik ederim. Kesinlikle aldığınız ücreti kuruşu kuruşuna hak ediyorsunuz.

Jale Ö.

Mutfağımızın yeniden seramik ile kaplanması, mutfak tezgahımın yenilenmesi ve boyanacak yerlerin boyanması çalışmasını tamamlayan firmanızı ve evimizde ağırladığımız ustalarımızı tebrik ederim. Gerçekten temiz ve güzel iş çıkardılar.

Hasan Y.

Fabrikamızda yeni eklenecek bölümlerin çalışmasını kısa sürede tamamlayan tüm ekibinize teşekkür ederiz. Başarılı ve güzel bir çalışma oldu.

Mehmet L.

2+1 90 m2 üç adet dairemizi toplam kalabalık bir ekip ile bir gün içinde tamamlayan firmanızı tebrik ederiz. Gerçekten işçilik ve kullanılan malzemeler çok kaliteliydi. İş sonu temizliğe kadar gerçekleştirmeniz de takdir topladı bizden. Teşekkürler.

Sibel K.

Usta ben tam olarak ne istediysem onu gerçekleştirdi. Evimizi bir gün içinde baştan sona boyadılar. Tavanları, duvarları hatta balkonumu dahi boyattım. Teşekkürler ustalar.

Nalan M.

İstanbul Silivri'de bulunan ve yazdan yaza kullandığımız konutumuzda ki tadilat, dekorasyon ve boya işlerini kısa sürede tamamlayan tüm ustalarımızı tebrik ederim.

Bahattin H.

Site bahçe duvarlarımızın boyanması ve korkulukların yeniden boyanmasını gerçekleştiren firmanızı başarılı çalışmasından dolayı tebrik ederiz.

Ömer L.

4+1 evimizi bir günde boyayan ustalarımıza teşekkür ederiz. Kısa sürede evimizi yeni bir havaya soktular.

Kemal K.

Sitemizin otopark çizgilerinin boyanması, çevre düzenlemesi içinde yer alan tüm boya çalışmalarının yapılması ve site korkuluklarının yeniden boyanması işini üstlenen ve bu çalışmaları güzel bir şekilde aksaksız gerçekleştirerek bizlere teslim eden siz değerli firma çalışanlarına ve tüm ekibinize teşekkür ederim.

Arzu I.

Hızlı boya hizmeti arayışımıza son veren, sunduğu hizmet ve müşteri memnuniyeti için teşekkür borçlu olduğumuz firmanızdan memnuniyetimizi dile getirir, işlerinizde kolaylıklar ve başarılar dileriz.

Burhan F.

Koyu renk evimizi yeni talep ettiğimiz açık renk boya ile yenileyen bu muhteşem ekibe teşekkürler. Gerçekten boyadan anlayan ustalar.

Adnan C.

Telefon ve elektronik ürün satış mağazamızın tüm vitrin, raf sistemi ve mağaza içi dekorasyonunu gerçekleştiren ustalarımızı herkese öneririz. Çalışkan ve doğru ekip.

Musa B. / İdari İşler Müdürü

Projelerimizin tüm alçı sıva, boya ve dekorasyon çalışmalarını yürüten ekibinizi keyifle herkese öneririz.

Erhan S.

Duvar kağıdı ile kaplı evimizi boyatmak istiyorduk. Bize bu işlemin çok zor olduğunu söylüyorlardı etrafımızdan ancak internet reklamlarından bulduğumuz Halil Usta ve ekibi toplam sabahtan geceye bu işlemi tamamladı ve harika bir iş çıkardılar. Tebrikler.

Vural Ş.

Boyanmayı bekleyen evimizi bir günde boyayarak gerçekten güzel bir iş çıkaran ustaları tebrik ederim.

Çavuş L.

Sıradan bir iş düşündüğümüz ara bölmelerin bu denli zahmetli bir iş olduğunu bilemezdik. Sıkıntısız ve büyük bir sabırla işimizi yürüten ustalarımıza çok teşekkür ederiz.

Muharrem G.

Bina dış cephemizi son derece modern ve şık olarak tamamlayan ustalarımıza teşekkür ederiz. Isı yalıtımı konusunda en iyi malzemeyi kullanıyorlar ve işçilikleri de son derece temiz ve titiz.

Pınar G.

Anaokulumuzda gerçekleştirilecek olan boya ve badana çalışması için anlaştığımız ve 2 gün gibi kısa sürede tamamlayan ekibinize teşekkür ederim. Gayet güzel bir çalışma gerçekleştirdiniz.

Uğur E.

Evimizde gerçekleştirdikleri fayans ve alçıpan bölme işlemlerinde ustalıklarını çok iyi gösterdiler. İşlerinde gerçekten çok iyiler. Kendileri hem bize yardımcı oldular, hem de fiyat konusunda bizi üzmeyecek rakamlara iş yaptılar. Teşekkür ederim hepsine.

Oğuz H.

Yeni yaptırdığımız pimapen camlardan sonra bina çevresinde oluşan kötü görüntüyü binanın dış cephesine sadık kalarak düzenleyen ve yeniden eski görünümünü hatta daha iyisini almayı başaran sizlere teşekkür ederim arkadaşlar.

Perihan G.

Mağazamın vitrininde düşündüğüm değişikliği bire bir yapan, gerek zaman ve gerekse maliyet olarak güzel bir çalışma sunan sizlere teşekkür ederim. 2 gün gibi kısa bir sürede mağazamın görünümü ve havası değişti resmen. Artık daha fazla güneş ışığından yararlanabiliyor ve müşterilerime daha geniş bir vitrinden sunum yapabiliyorum.

Sultan B.

3+1 dairemizde gerçekleşecek olan boya ve badana işini bir günde gerçekleştiren ekibinize teşekkür ederim. Temiz ve titiz bir iş çıkardılar. Gerçekten ellerine sağlık her birinin.

Musa K.

Ofisimizde gerçekleşecek olan tadilat sürecini hızlı ve titiz bir temiz işçilik ile gerçekleştiren firmanızı tebrik ederiz. Maliyet ve ödeme kolaylığı sağlayan, şirket bazı çalışan firmanızı kutlarız.

Didem K.

Gerçekten kısa süre denilecek bir sürede sabahtan akşama evimizde boya ve badana çalışması tamamlandı. Ustalar temiz ve titiz. Teşekkürler.

Funda J.

Ofisimizde gerekli olan tadilat, dekorasyon ve boya çalışmasını 4 günde iyi bir ekip ile birlikte gerçekleştiren bizlere teslim eden firmanıza teşekkür ederiz. Çalışma tam olarak bizim istediğimiz gibi.

Mehmet K.

Yeni teslim aldığımız iki adet aile dairelerimiz için anlaştığımız firmanızdan gayet memnun kaldık. Tam olarak istediğimiz renklerde ve kalitede temiz iş çıkardınız. Gerçek anlamda düşük maliyetli ve kaliteli bir çalışma oldu. Teşekkürler.

Hakan Ö.

Mağazamızda yapılacak dekorasyon ve tadilat çalışmasını gerçekleştiren ekibinizden gayet memnun ayrıldık. Kısa sürede yepyeni bir yüze ve dekora sahip olduk. Teşekkür ederiz sizlere.

Gizem J.

Hastanemizde bu sene gerçekleştiren tüm tadilat, dekorasyon ve boya çalışmaları için iş birliği yaptığımız firmanızdan tam olarak memnun ayrıldık. Süreci çok iyi yöneten firmanıza teşekkür ederiz. Bu beraberlikten dolayı gayet memnun kaldık. Teşekkürler.

Tarık F.

Okulumuzda ki yeni sınıf tadilatları için bizlere göstermiş olduğunuz anlayış ve desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Tüm çalışmalarınızda çok başarılı olduğunuzu dile getirmek isteriz.

Hakan M.

Bir günde boya ve badana hizmetinden yararlandık. Kısa sürede bize evimizi tertemiz veren ekibinize teşekkür ederiz. Malzeme ve işçilik çok iyi. Herkese tavsiye ederiz.

Suzan Ö.

Binamızın dışında olması gereken cephe kaplama sistemi için anlaşma sağladığımız siz değerli firma çalışanlarına teşekkür ederiz. Gerçek anlamda kaliteli işçilik ve malzeme kullanıldı. Ve kısa sürede binamız tamamlandı ellerinize sağlık. Teşekkür ederiz.

Nihat C.

Tek oda için çağırdığımız firma bizi hiç üzmeden evimize kadar geldi. 3 saatte işini bitirdi ve teslim etti. Bir duvarımızı duvar kağıdı 3 duvarımızı ise saten boya ile yaptırdık. İstediğimiz renklerde ve malzeme ile çalışma gerçekleşti Gerçekten iyi bir firmasınız. Tebrik ederim.

Burak H.

Bağcılar ilçesinde bulduğumuz en iyi ekipsiniz. Daha önce boyattığımız hiç bir ustaya benzemiyor çalışma şekliniz. Gerçekten temiz ve hızlı.Fiyat olarak da çok uygun. Teşekkürler.

Muhammed S.

Allah razı olsun sizden ucuza evimizi yeniden boyadınız ve çok güzel oldu. Boya renkleri ve işçilik çok iyi. Tekrardan sağolun.

Melisa Ç.

Çocuğumuz için ayırdığımız odanın dekorasyonu ve hazırlanması sürecinde bize destek olan sizlere teşekkür ederiz. Sizleri tüm komşularımıza tavsiye edeceğiz.

Ayşegül K.

Evimizin mutfağında düşündüğümüz yenileme çalışmasını gerçekleştiren ekibinize çok teşekkür ederim. Fayans ve mutfak dolaplarımız çok güzel olmuş. Yerlerin ve tavanda ki dekorasyonel çalışmaların bütünlüğü harika duruyor.

Murat T.

Okul binamızın yeniden boyanması ve tadilatlarının gerçekleştirilmesi projesini üstlenen firmanız gereken çalışmayı kısa sürede tamamlayarak bizlere teslim etmiştir. Teşekkür ederiz.

Aslı G.

Butiğimin tüm dekorasyonunu gerçekleştiren firmanıza teşekkür ederim. Ustaların ellerine sağlık

Kazım R.

Yeni açacağımız tekstil dükkanımızın tüm tadilat ve bakımını yerine getiren siz değerli üstadlara teşekkür ederiz. Eyüp'ten sevgiler, saygılar.

Mine E.

Bebek odamızı hazırlarken gerek renk seçiminde gerekse duvar kağıdı uygulamasında bizlere yardımcı olan ustalarımıza teşekkür ederiz. Gerçekten çok güzel bir odayı bizlere kazandırdılar. Ellerinize sağlık.

Deniz L.

Ümraniye'de açtığımız salonumuzun tüm dekorasyon ve boya çalışmalarını gerçekleştiren Boyacı Badanacı ekibine teşekkür ederiz. Kısa sürede salonumuzda ki çalışmayı tamamladılar.

Sevim J

Salonumuzu bu yaz için yenilemek, yeni bir dekor vermek istedik. Bunun için yardım talep ettiğimiz firmanızdan gelen ustalar bize yepyeni bir salon teslim ettiler. TV ünitesi, tavan dekoru ve boya çok iyi olmuş.Ellerinize sağlık.

Burak N.

Sitemizde yer alan 8 blokun dış cephe kaplama ve boyama çalışmalarını üstelenen firmanızı ve firmanızı temsilen çalışan tüm personelinizi tebrik ederim. Her şey istediğimiz hatta istediğimizden çok daha güzel oldu diyebilirim. Tavsiyemizsiniz.

Akgül H.

Evimizin banyo ve tuvaletinin tavanında üst kattan kaynaklı akma ve bu akmadan dolayı rutubet vardı. Bu sorunumuzu profesyonel ürün ve işçilik ile çözen firmanıza teşekkür ederim. Gerçekten kırma ve dökme olmadan kısa sürede eskisinden daha güzel bir tavan ortaya çıktı.

Ferdi K.

Merhabalar, ben tüm ekibinize teşekkür ederim. Binamızın iç ve dış boyama çalışmasını çok iyi şekilde ve hızlıca yaptılar üstelik bize hiç bir zahmetli iş bırakmadan çevreye rahatsızlık vermeden. Teşekkürler.

Cemal Ü.

İstanbul Bağcılar'da bulunan ekmek fırınımızın dış ve iç boya- badana ve tadilat işlerimizde sizleri tercih ederek doğru bir tercihi ettiğimizi görmüş olduk. Gerçekten harika bir iş çıkardınız. Tebrikler

Hasan M.

Ofisimiz için düşündüğümüz dekorasyon çalışmasını istediğimiz şekilde yerine getiren firmanızı tebrik ederim.

Çetinkaya Emlak / Mustafa Ç.

Emlak ofisimiz için düşündüğümüz germe tavan çalışmasını sadece iki gün gibi bir sürede tamamlayan ve ofisimize apayrı bir hava katan firmanızı tebrik ederiz. Çözüm ortağımız olmaktan keyif duyacağız. Bundan sonra tüm müşterilerimize sizleri tavsiye ediyor olacağız.

Halis G.

Çocuğumu kayıt ettirmek için gittiğim English Park Dil Okulları’nda gerçekleştirdikleri dekorasyon çalışması ile tanıdım Halil usta ve kardeşleri ile Şile’de yaptırdığım yazlık villanın dekorasyonu için anlaştım. On günde alçıpan bölme, dekorasyon çalışmaları ve boya badana hizmetlerini tamamlayarak anahtarı bana getirdiler. Gerçekten başarılı bir ekip Tebrik ederim.

SON HABERLER

Dış Cephe Mantolama Fiyatı

Dış cephe Boyama

Hafriyat ve Yıkım Hizmeti

MÜŞTERİLERİMİZ

Boya, Badana ve Tadilat İşlerinde Profesyonel Hizmet