SIKÇA SORULAN SORULAR ?

Evet sitemizde gördüğünüz ya da evinizi incelerken verdiğimiz fiyatlarımıza boya, malzeme ve işçilik hizmeti bedeli dahildir. 

1+0 – 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 gibi daire tipi boya ve badana çalışmalarımız tek bir günde profesyonel ekibimizce tamamlanmaktadır. Çok odalı, çok katlı çalışmalarımızda yine kalabalık ekip çalışması ile tek günde çalışmayı tamamlayabilir ya da 2 güne çalışmayı bölebiliriz.

Firmamız Türkiye ve dünyanın en çok tercih edilen, ev şekli ve duvarların durumuna göre sizlere en uygun boya markasını sunacaktır.

Boya işi mutluluk işidir. Mutlu olacağınız, kendinizi huzurlu bir ortamda bulacağınız, tamamen sizin seçiminiz renklerde çalışabiliriz. Farklı renkler tercih edilirse fiyatta değişiklik olabilir.Müşteri temsilcimiz size net fiyatı inceledikten sonra verecektir.

Bizler boya ve badana hizmetini meslek edinmiş, bu alanda profesyonel ekip kurmuş, bu alanda şirketleşmiş ve yatırımlar gerçekleştirmiş bir firmayız. Her biri alanında uzman ve profesyonel personelimiz ile her gün birden fazla projeyi tamamlıyoruz. Bu anlamda maliyetlerimizi minimize etme şansımız oluyor. Bu da sizlere indirimi fiyat olarak dönüyor.

Bu tamamen boyanacak yüzeyin boya geçmişi ile alakalı bir durumdur. Firmamız her iki boya türünde de profesyonel hizmet sunmaktadır. 

Evet firmamız müşterilerine boya ve badana hizmeti dışında, tadilat ve dekorasyon, dış cephe kaplama, alçı ve alçıpan çalışmaları, çatı ve seramik, fayans çalışmaları hizmeti sunmaktadır.

Evet İstanbul içinde tüm ilçelere hizmet veriyoruz. 

Tüm ev, ofis, ve özel çalışma gerektiren projeleri üstlenebiliyor ve başarı ile sonlandırıp teslim ediyoruz. İster tek daire ya da ofisiniz olsun, ister yüzlerce daire ve ofisten oluşan projeniz olsun bizler sizlere hizmet vermeye hazırız. 

İş bitmeden kapora dahi almıyor iş bitiminde ücreti elden veya banka havalesi ile yapabilirsiniz.

Evet,Kapı  boyama ücreti 50 TL; Petek ve pencere  boyama ücreti 25 TL'dir.Kış aylarına özel %35 indirimli fiyatlardır. 

Verilen fiyatlar sadece boya badana ve işçilik fiyatlarıdır.Ekstra bir çalışma var ise ek olarak ücretlendirilir.

Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
0 (537) 338 59 86